Sipërmarrësja e njohur, Kylie Jenner më në fund ka ndarë me të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj emrin dhe ka publikuar fotot e para të djalit të saj dhe të Travis Scott. 

Kylie përdori rrjetin e saj social Instagram dhe i prezantoi botës djalin e saj ‘Aire’. Kylie fillimisht e kishte quajtur djalin e saj Wolf, por më vonë zbuloi se ajo po ndryshon emrin e tij sepse nuk i shkonte atij.

Të famshëm dhe anëtarët e familjes e shprehën emocionin e tyre në seksionin e komenteve pasi Kylie hodhi foto të adhurueshme me Aire. Kris Jenner tha: “Të dua Aire Webster”. Hailey Beiber komentoi me emoji duke qarë dhe e quajti Aire një ‘engjëll’. Khloe Kardashian shkroi, “Mbreti!!! Mbret i ri!!!!! ”

Biznesmenia e njohur shpjegoi gjithashtu se emri i tij shqiptohet si ‘Air’ kur postimi i një llogarie fansash thoshte: “A mendoni se shqiptohet si ajër apo i ajrosur?” Kylie kishte thënë në mars 2022, “Emri i djalit tonë nuk është më Wolf. Ne thjesht nuk ndiheshim sikur ishte ai. Thjesht doja të ndaja sepse vazhdoj ta shoh Wolf-in kudo.”

Ylli 25-vjeçar solli në jetë Aire më 2 shkurt 2022. Kylie dhe Travis kanë dy fëmijë së bashku – Stormi dhe Aire.

Kujtojmë gjithashtu së fundmi bëhet e ditur se Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund sërish lidhjes së tyre.  Ylli 25-vjeçar dhe reperi 31-vjeçar, të cilët kanë dy fëmijë së bashku, i dhanë fund lidhjes pasi kaluan pushimet të ndarë, sipas një raporti nga Us Weekly. Një burim i afërt me ata është shprehur për gazetën se:

“Kylie dhe Travis janë ndarë përsëri, ata duhej të kalonin pushimet së bashku, por ajo shkoi në Aspen për të qenë me familjen dhe miqtë e saj atje. Kjo ka ndodhur shumë herë më parë por ata mbeten gjithmonë miq dhe prindër të mirë:.

Top Channel