Olivia Wilde thotë se tani ka vetëm një fokus në jetë pas ndarjes së saj tronditëse nga Harry Styles.

Ish-çifti i kushtoi kohë marrëdhënies së tyre pas dy vitesh lidhje, me burime pranë çiftit që fajësuan oraret e tyre të ngjeshur për qëndrimin të ndarë. Ndërsa Harry pati një vit të mrekullueshëm në listat muzikore dhe në financa, romanca e stuhishme e këngëtarit të hitit “Watermelon Sugar” me Wilde dështoi.

Dyshja vulosi ndarjen muajin e kaluar, pas gati dy vitesh lidhje, konfirmoi portali “Page Six”. Një burim i asaj kohe tha:

Nuk ka përfundim të keq midis tyre. Harry nuk e hodhi Olivia-n, ose anasjelltas. Kjo është lidhja më e gjatë që Harry ka pasur ndonjëherë, kështu që ata kanë pasur një lidhje të veçantë.

Burimi i brendshëm përmendi distancën e gjatë si një nga faktorët kryesorë në vendimin e tyre për t’i dhënë fund romancës. 38-vjeçarja thuhet se ndihej e zhgënjyer dhe shumë e mërzitur pas ndarjes, por është përpjekur të largojë këtë gjendje nga vetja e saj. Ajo tani është zhytur së pari në projekte të shumta pune, por synon një në veçanti. Regjisorja e filmit “Don’t Worry Darling” dëshiron të realizojë ëndrrat e Jennifer Coolidge pasi aktorja zbuloi se do të donte të luante në një film me delfinë.

Olivia kohët e fundit tha se është e vendosur ta realizojë atë dhe tani ka publikuar në ‘Instagram Story’ për të ndarë më shumë detaje. Duke ndarë një foto të një artikulli që detajonte reagimin e Jennifer-it ndaj gatishmërisë së saj për të marrë përsipër projektin, Olivia shkroi:

Jennifer, po ndodh… Unë jam në afat për 3 gjëra të ndryshme dhe ky është tani fokusi im i vetëm në jetë.

Ajo gjithashtu ka publikuar një foto duke cituar se e urrente të vdiste pa u dashuruar. Fansat ishin të shokuar dhe u shprehën se kjo ishte padyshim një kunjë për dikë. Postimet vijnë pasi Olivia thuhet se po flirtonte me Brad Pitt në xhirimet e filmit të tyre të fundit “Babylon”, në të cilin ata luajnë burrë e grua të ndarë. Dyshja mendohet se ia kanë dalë mirë gjatë xhirimit, ku Olivia ka shprehur se ka dashur të njohë më shumë Brad.

Top Channel