Historia e bujshme e Luizit dhe raporti i tij me Kiarën ishin një ndër temat që u diskutuan këtë të diel në “Fan Club” me Megi Pojanin, Ardit Çunin dhe të ftuar të shumtë.

Prej disa ditësh portalet kanë aluduar se Kiara ka një lidhje jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”, por i ftuar sot në “Fan Club’ stilisti dhe miku i saj, Niko Komani, i ka përgënjeshtruar këto lajme duke theksuar që Kiara ka hyrë single.

Nga ana tjetër, rrjeti është çmendur me postimin suportues të Butrint Imerit ndaj Kiarës, ku Niko dhe gazetarja Aulona Musta kanë komentuar veprimin e tij.

Ndër të tjera, Aulona ka shtur se Butrinti është ndarë nga aktojra Olta Beqiri dhe nuk ka asnjë arsye që të mos e suportojë ish-të dashurën e tij, Kiarën.

Top Channel