Edhe pse fillimi i vitit 2023 erdhi me thashethemet për një krizë të supozuar në marrëdhënien e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez, kjo histori duket se po zbehet gjithnjë e më shumë.

Mungesa e supozuar e afërsisë e treguar në disa fotografi në të cilat ata shfaqeshin së bashku, situata e vështirë që kaloi Ronaldo në Katar 2022 dhe solemniteti që ajo shfaqi në prezantimin e sulmuesit me Al-Nassr, ishin shenjat e supozuara që mori shtypi. për të supozuar se gjërat nuk po shkonin aq mirë mes dyshes.

Sapo këto thashetheme filluan të dalin në sipërfaqe, modelja ka dashur t’i kapërcejë ato në fillim dhe ka ndarë disa imazhe nga fillimi i lidhjes së saj romantike me yllin portugez. Georgina ka shkruar se:

“Në moshën 22-vjeçare takova dashurinë e jetës sime”.

E nëse dikush kishte dyshime, ajo ka konfirmuar edhe një herë dashurinë e saj, duke ndarë një tjetër imazh të dyshes së bashku. Kjo korrespondon me ditën e prezantimit të Ronaldos me Al-Nassr. Në foto ai shihet i buzëqeshur, me sy mbyllur dhe duke përqafuar me dashuri partneren e tij. Krahas kësaj fotoje Georgina kishte zgjedhur që të shkruante në rrjetin se saj social Instagram se:

“Kanë mbetur shumë gjëra të bukura për t’i përjetuar!”

Top Channel