Më poshtë do të shihni se cili muaj do të jetë muaji më i vështirë dhe më i pafat për secilën shenjë të Horoskopit. Gati për të parë se kur duhet t’i kushtoni pak më shumë vëmendje?

Dashi: Gjysma e parë e vitit 2023 do t’ju tregojë fytyrën e tij më të ëmbël, por një ndryshim në disa plane do të vijë rreth verës. Prilli, muaji i ditëlindjes për shumicën prej jush, do të jetë pak më i ashpër.

Demi: Shkurti ka një fytyrë të vështirë për ju, por gjithçka do të përmirësohet drejt pranverës.

Binjakët: Aty nga fundi i nëntorit do të ndjeni një atmosferë fati të keq, edhe nëse ky vit po ju shkon shumë mirë.

Gaforrja: Dhe ndërsa e gjithë vera do të duket si një kohë ideale për ju, në vjeshtë, konkretisht në shtator, do t’ju duhet forcë për të përballuar disa fatkeqësi të vogla.

Luani: Një ndryshim i madh në jetën tuaj emocionale, një ndarje mund të ndodhë marsin e ardhshëm.

Virgjëresha: Virgjëresha ka pasur shumë vështirësi kohët e fundit dhe viti 2023 duket të jetë një vit i mirë për ta. Ndoshta pak ulje-ngritje në gusht, por edhe kjo do të kalojë.

Peshorja: Ankthi do të luajë një rol kryesor për ju në vitin e ri, me janarin do të theksohet.

Akrepi: Tensione në punë dhe punë priten për ju në maj. Pas këtij muaji të vështirë, gjithçka do të jetë më mirë.

Shigjetari: Ndër të preferuarit e vitit të ri, Shigjetarët do të përballen me dështime në korrik. Megjithatë, nga muaji i ardhshëm do t’i riktheheni qetësisë në çdo fushë.

Bricjapi: Ky vit i çuditshëm për ju do të ketë shenja pozitive dhe negative në aspektin personal, financiar dhe profesional. Muaji juaj i ditëlindjes, dhjetori do të jetë më i vështiri.

Ujori: Në qershor ju presin riorganizime, sfida, tensione dhe intriga. Deri atëherë, jeta do të jetë shumë më e qetë.

Peshqit: Çdo gjë do të jetë mirë për peshqit e vegjël në vitin e ri, me qetësi që do të mbizotërojë në jetën e tyre para dhe pas tetorit.

Top Channel