Eno Popi ishte i ftuari i radhës në këtë puntatë të të “Goca & Gra”, aty ku foli më shumë rreth karrierës së tij.

Ndër të tjera u zbuluan për herë të parë dy emrat e konkurrentëve që do të marrin pjesë në “Big Brother VIP”, i cili starton këtë të shtunë në ekranin e Top Channel.

Tashmë pjesë e kastit të programit më të ndjekur do të jenë Olta Gixhari dhe Amos Zaharia.

Armina Mevlani: Tani kemi dy emra të Big Brotherit, na i konfirmo pak me gojën tënde

Eno Popi: Pse duhet t’i  konfirmo unë? Kush jam unë

Armina Mevlani: Olta Gixhari dhe Amos Zaharia

Eno Popi: Nga i dini ju këto?

Armina Mevlani: Po është e sigurt.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel