Dashuri pafund në vitin 2023 por jo për të gjithë, të favorizuarit janë këto shenja të zodiakut!

16/12/2022 13:44

Viti 2023 është një vit ideal sa i përket dashurisë për këto shenja të zodiakut:

Akrepi

Kur Jupiteri hyn në Dem, për ju fillon një periudhë fantastike e jetës suaj, kjo sepse Jupiteri do të jetë në shtëpinë tuaj të shtatë që ka të bëjë me dashurinë, marrëdhëniet dhe martesën. Jupiteri nuk ju premton vetëm një lidhje, por edhe një kurorë.

Shigjetari

Në vitin 2023 do të keni edhe Jupiterin në shtëpinë tuaj të pestë. Nuk do të keni kohë për të numëruar flirtet dhe dashuritë. Jupiteri do t’ju japë të gjithë favorin dhe dhuratat e tij. Do t’ju bëjë të shkëlqeni dhe të jeni të parezistueshëm.

Bricjapi

Ju jeni një nga më të favorizuarit e 2023, pasi Jupiteri do të jetë në shtëpinë tuaj të 5-të që ka të bëjë me dashurinë, flirtin, marrëdhëniet dhe argëtimin. Do të kaloni një kohë fantastike! Ju do të takoni personin e vetëm që do t’ju bëjë të dashuroheni. Do të ketë shumë njerëz që do të tërhiqeni, ndërkohë që do të jeni të gatshëm të lini pas vetes punët tuaja profesionale dhe të përqendroni në jetën personale. Kur nuk e prisni, dashuria do të trokasë në derën tuaj!

Peshorja

Në 2023, Peshore, lutjet tuaja do të marrin përgjigje, pasi pritet të gjeni gjysmën tuaj, një person që ka shumë nga ato që kërkoni dhe do t’ju bëjë të buzëqeshni, pas shumë vitesh. Por edhe ju do të jeni më të shoqërueshëm, më të lumtur dhe optimistë për të ardhmen e jetës suaj dashurore./ TopAlbaniaRadio

Top Channel