“Më lër të flas” është një nga programet më të ndjekura të momentit, i cili moderohet nga Romeo dhe Donald Veshaj e këtë sezon të dytë deri më tani kanë pasur shumë sukses me puntatat e zhvilluara.

Faqja zyrtare e “Më lër të flas” në Instagram ka publikuar trailer-in e episodit të ri, duke na treguar kështu se kush do të jenë të ftuarit e kësaj të shtune.

Vetëm pak më parë përveç të ftuarve specialë na kanë lajmëruar se këtë të shtunë do të jetë edhe finalja e sezonit të dytë shumë të suksessshëm të emisionit.

Kjo do të jetë puntata e fundit për këtë sezon me të ftuar në pjesën e parë Ardit Cuni dhe në pjesën e dytë Dalina Buzi dhe BM. Kjo puntatë do të ketë surpriza dhe emocione që nuk duhet t’i humbisni.

Puntatën e kaluar ishin të ftuara, në pjesën e parë Sara Hoxha, e cila është partnerja e reperit të njohur, Ledri Vula dhe gjithashtu një nga konkurentet e spektaklit më të njohur të kërcimit, “Dancing with the Stars”.

Në pjesën e dytë ishte e ftuar blogerja e njohur, Armina Mevlani, e cila është gjthashtu bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryerministrit, Sali Berisha

Top Channel