Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneti i saj, këngëtari Vlashent Sata janë bënë prindër të një djali.

Nolan Sol e ndryshoi jetën e çiftit përgjithmonë. Dojna është mjaft aktive në Instagram duke postuar pjesë nga përditshmëria, e tashmë edhe me vogëlushin që i ka ‘ndriçuar’ jetën.

Dojna shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe e familjes së saj. E së fundmi bukuroshja ka postuar një foto të saj në Instagram, por përveç kësaj na ka treguar incidentin, që i ka shpëtuar për të arritur të realizojë këtë foto dhe sigurisht nuk është e vetmja të cilës i ka ndodhur diçka e tillë madje shumica ka pasur fat më të keq.

Për të bërë selfie desh më ra telefoni nga kati i nëntë

Së fundmi bukuroshja ka postuar një foto me partnerin e saj, Vlashentin dhe na kanë treguar se janë duke u marrë me mobilimin e shtëpisë së tyre të re e mesa duket në zgjedhjet për të, çifti ka zgjedhur një mendje të përbashkët.

Me këtë rast Dojna ka shkruar një shprehje shumë të populluar në vendin tonë, të cilën bukuroshja ka dashur ta ndajë edhe me ndjekësit e saj.

Top Channel