Bomba e radhës nga ish-çifti Gerard Pique dhe Shakira/ Futbollisti e ka tradhtuar më shumë se 50 herë…

07/12/2022 21:40

Pasi Gerard Pique dhe Shakira arritën një marrëveshje për ndarjen e tyre, disa muaj pas ndarjes së tyre, kanë dalë në dritë informacione të fundit që nuk janë aspak të mira për futbollistin.

Sipas paparazzi-t Jordi Martin, katalanasi ka pasur disa tradhti të supozuara gjatë marrëdhënies së tij me Shakirën.

“Ai ka mashtruar jo vetëm me Clara Chia-n, por shumë herë. Më shumë se 50. Shakira tani po zbulon gjithçka.”

Ajo bombë nuk është e vetmja, por paparaci ka zbuluar të gjitha detajet për disa nga këto tradhti të supozuara:

“Një ishte në vitin 2012, dhe në 2016 me ish-partneren e tij Nuria Tomas, [dhe] dy vjet më parë me një vajzë në një klub nate në Barcelonë…”

Pas ndarjes, Gerard Pique ruan një lidhje me Clara Chia-n ndërsa Shakira ka qenë e lidhur me disa meshkuj, diçka që këngëtarja kolumbiane është kujdesur ta mohojë. Ajo është shprehur se:

Në respekt për fëmijët e mi dhe momentin e pambrojtur që po kalojnë, kërkoj nga mediat të ndalojnë spekulimet. Unë nuk kam partner dhe asnjë iluzion tjetër përveçse t’i përkushtohem tërësisht fëmijëve të mi dhe mirëqenies së tyre.

Konkretisht, çështja e fëmijëve ka qenë një nga çështjet më të komplikuara në ndarje. Më në fund, Shakira do të marrë Sashën dhe Milanin me vete për të jetuar në Miami, megjithëse Pique do t’i jepet mundësia t’i shohë dhe të kalojë kohë me ta.

Top Channel