Moderatorja e njohur Arbana Osmani së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin e gëzueshëm. Familjes së moderatores sapo iu shtua edhe një tjetër anëtar, vogëlushja e sapolindur të cilën mami Arbana dhe babi Eduarti e kanë pagëzuar me emrin Zoi.

E moderatorja ka vendosur të rikthehet në ekran shumë më shpejt seç mund ta mendoni me fillimin e edicionit të ri të ‘BBV’.

E mesa duket të gjithë kanë nisur nga përgatitjet e fundit e kështu edhe Arbana, ku me postimin e fundit në Instastory na ka treguar se nisur nga zgjedhjet për veshjen e saj të natës së parë të edicionit. Ende nuk dihet data se kur do të nisë “BBV” ama të gjithë janë shumë kuriozë për të zbuluar më shumë deri atëherë.

Sezoni i ‘Big Brother’ po vjen

Top Channel