Futbollist, model, fotograf, kuzhinier, po tani çfarë?! Brooklyn Beckham bën një kthesë në karrierë…

22/11/2022 16:33

Brooklyn Beckham është tallur për ndryshimin e zgjedhjes së tij të karrierës, duke kaluar nga futbollist në model, në fotograf në një kuzhinier për shkak të stilit të tij të privilegjuar të jetesës.

Dhe tani djali i madh i David dhe Victoria ka dalë me një profesion tjetër të zgjedhur, duke hyrë në industrinë japoneze të pijeve alkoolike, duke bërë që fansat të habiten.

23-vjeçari, i cili është martuar me vajzën e familjes miliardere Peltz, ka bashkëthemeluar një markë Sake, një ditë pasi u tha fansave të tij se si të bënin një xhin tonik.

Të hënën në mëngjes ai ndau një moment të vetes duke folur për sipërmarrjen e tij të fundit, pasi u tha fansave së fundmi se më në fund ishte vendosur të ishte një kuzhinier, pavarësisht se nuk kishte trajnim profesional në kuzhinë.

Ai e filloi videon e tij të fundit duke thënë:

“Përshëndetje të gjithëve, është Brooklyn. Dhe sot jam krenar që njoftoj se po bashkohem me WESAKE”.

“Bashkimi me WESAKE bashkon shumë nga pasionet e mia të ndryshme duke përfshirë magjepsjen time me Japoninë”, thotë ai ndërsa pret një copë sashimi.

“Sake është krijuar në Japoni për më shumë se 2000 vjet dhe ne e dinim se duhej të nderonim trashëgiminë, traditën dhe lidhjen e fortë me kulturën japoneze”.

Top Channel