Denisa Demaj habiti me deklaratën e saj në “S’e Luan Topi”, për sa i përket jetës së saj private.

Ajo tha se tashmë është e dashuruar dhe se e njëjta gjë do të vazhdojë për përgjithmonë.

“Unë di të them që kur dua, dashuroj për përgjithmonë. Në momentet që unë e dua dikë e dashuroj për gjithmonë. Në këto momente dashuroj dikë, që do të thotë se është përgjithmonë”, tha Denisa.

Pavarësisht pyetjeve të moderatores, artistja nuk dha më shumë detaje në lidhje me zyrtarizimin e lidhjes dhe se kush është personi.

Denisa Demaj nuk ka marrë deri më tani asnjë propozim nga partneri i saj, pas të cilit shprehet se është shumë e dashuruar.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel