Më mirë se dikur, Bradley Cooper dhe Irina Shayk shfaqen të dashuruar në daljen e tyre romantike!

16/11/2022 13:50

Bradley Cooper dhe Irina Shayk u panë duke shkëmbyer shikime të përzemërta gjatë daljes në Nju Jork këtë javë. Dyshja, të cilët kanë një vajzë pesëvjeçare të quajtur Lea De Seine, janë në mes të një vorbull thashethemesh se ata janë sërish bashkë pas ndarjes në vitin 2019.

 

Gjatë daljes së tyre të fundit ata u panë ngrohtësisht me njëri-tjetrin teksa po shijonin një shëtitje në një trotuar të Nju Jorkut. Irina, 36 vjeç, një modele ruse e lindur në një qytet industrial sovjetik në shpatet e Uraleve, u duk mjaft elegante.

Ndërkohë, 47-vjeçari, zgjodhi një pallto mbi një palë xhinse të grisura dhe të zbehura në modë. Bradley dhe Irina mbajtën një marrëdhënie shumë të ngushtë bashkëprindërore që nga ndarja e tyre në vitin 2019 pas një lidhjeje që thuhet se zgjati katër vjet.

Thashethemet për ribashkim u përhapën në fillim të javës së kaluar kur ata u panë të dashuruar gjatë një shëtitjeje në Nju Jork. Ylli i filmit kishte mbështjellë një krah rreth supermodeles me origjinë sovjetike, e cila u pa me dorën e saj në pjesën e pasme të tij. Irina dhe Bradley më parë përhapën thashethemet gjatë verës, kur thuhet se morën Lea De Seine për pushime së bashku.

Top Channel