Artisti Redon Makashi tregoi shumë detaje nga jeta e tij personale në “Goca dhe Gra”, duke bërë një deklaratë të papritur.

Ai tregoi se nuk do të qëndronte në një marrëdhënie pa dashuri dhe se ka pasur raste kur e kanë dashur por nuk ka ndjerë të njëjtën gjë.

I pyetur nga moderatoret për lidhjet e tij, kur vetëm njëra palë ka qenë e dashuruar, ai u shpreh se është përballur me situata të tilla.

Ilda Bejleri: A do të qëndroje në një marrëdhënie pa dashuri?

Redon Makashi: Jo, jo. Nuk ia vlen

Fatma Haxhiu: Ke qenë në një marrëdhënie që të kanë dashur shumë fort, ndërsa ti nuk ke qenë i dashuruar romantikisht me personin?

Redon Makashi: Po ka pasur

Fatma Haxhiu: Si ia ke thënë pa lënduar?

Redon Makashi: Kuptohet marrëdhënia, ftohet.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel