Foto Ilustruese

Një kishë në Korçë ka rënë pre e një grabitjeje mëngjesin e kësaj të marte në Korçë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:30, në bulevardin “Republika”, Korçë, ku dyshohet se është vjedhur një shumë e vogël parash.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel