Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje pranë vendit të quajtur “Ura e Hanit” në Brat, ku makina ka përplasur 48-vjeçaren.

E dëmtuara me iniciale L. S. është dërguar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet  jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit, 28-vjeçari me iniciale E. M. u shoqërua në komisariat, për kryerjen e veprimeve procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi policisë:

Berat/Informacion paraprak

Në rrugën Berat-Dimal, pranë vendit të quajtur “Ura e Hanit”, shtetasi E.M, 28 vjeç, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasen L.S., 48 vjeçe, e cila është dërguar në spital, për ndihmë mjekësore, aktualisht jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit u shoqërua në komisariat, për kryerjen e veprimeve procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Top Channel