Së fundmi, aktorja e famshme amerikane, Lindsay Lohan, ka reaguar për vdekjen tragjike të ish-partnerit të saj, Aaron Carter.

36-vjeçarja u shpreh për ‘Entertainment Tonight’ se:

Zemra ime është me familjen e tij, të prehet në paqe. Zoti e bekoftë!

Në një intervistë të veçantë për ‘Access Hollywood’, Lohan tregoi se ajo ka shumë kujtime nga koha e lidhjes së saj me Carter në fillim të viteve 2000. Gjatë një interviste të vitit 2005 me “The Big Idea with Donny Deutsch” të CNBC, Carter shpjegoi se si ndjenjat e tij për Duff, krijuan një dinamikë të ndërlikuar që përfshinte Lohan, e cila sipas tij i kishte ‘thyer’ zemrën.

Kam filluar të takohem me Hilary në ditëlindjen time të 13-të. Unë isha takuar me të për rreth një vit e gjysmë dhe më pas u mërzita pak, kështu që shkova dhe fillova të njihja Lindsay, duke u takuar me Lindsay. Pastaj nuk doja ta bëja më këtë, kështu që u ktheva me Hilary-n.

Rikujtojmë, se Lohan dhe Carter thuhet se ishin së bashku midis janarit 2002 dhe prillit 2003. Ndërkaq, pas vdekjes së Aaron ka reaguar edhe aktorja e njohur Hilary Duff e cila ka qenë gjithashtu në një lidhje me këngëtarin e ndjerë. Pas vdekjes së Carter, një intervistë emocionuese e të ndjerit është rishfaqur teksa pranonte se frika e tij më e madhe ishte vdekja në një moshë të re. Rikujtojmë, se reperi ka lënë pas një djalë, Prince Lyric Carter, të cilin e mirëpriti në nëntor 2021 me partneren e tij të re, Melanie Martin.

Top Channel