Kim Kardashian iu drejtua editimit të saj tashmë famëkeq, ku bëri photoshop në fytyrën e vajzës së Khloe Kardashian True dhe e vendosi atë në fytyrën e vajzës së Kylie Jenner Stormi.

Kim, 41 vjeç, ishte duke drekuar me motrat Kourtney Kardashian, 43, dhe Khloe, 38, kur Kim kërkoi falje për të gjithë kalvarin.

Kim këmbënguli se nuk ishte një skandal aq i madh sa disa mund të kenë menduar, duke zbuluar se ajo e bëri atë vetëm për të përshtatur estetikën e grid-it të saj në Instagram.

Kim mbërrin në tavolinën e tyre në restorantin italian Il Fornaio, ndërsa ajo menjëherë fillon të flasë për incidentin e vërtetë të photoshop-it të tyre tashmë famëkeq.

“O Zot, më vjen shumë keq, harrova që ne e shpikëm atë histori”, thotë Khloe. “Ishte fotografia më e lezetshme e Chicago dhe (vajzës së Kylie) Stormi në Disneyland, dhe ata ishin të veshur rozë”, filloi Kim.

“Ia dërgova Kylie-t për miratim, ajo thotë: “Jo, me të vërtetë nuk dua që të dalin asnjë foto të Stormi tani”. Unë e respektoj atë, kështu që editova fytyrën e True në trupin e Stormi”, thotë Kim duke qeshur. Kourtney thotë, “Unë e kam parë këtë dhe mendoja se nuk kishte asnjë mënyrë që dikush ta bënte këtë, ndërsa Khloe shton,

“Ajo ma dërgoi dhe unë thashë: “Prit, ti e çove True në Disneyland pa mua?” Kourtney shtoi se Khloe më pas postoi një foto të herës së parë të True në Disneyland, dhe tani, “të gjithë mendojnë se është si një skandal i madh”.

Top Channel