Në një intervistë të re/ Nicola Peltz sqaron edhe një herë gjithçka rreth raportit të saj me Victoria Beckham

31/10/2022 13:00

Nicola Peltz ka trajtuar edhe një herë ‘zënkën’ e saj të përfolur me vjehrrën Victoria Beckham në një intervistë të re për The Times.

Aktorja, 27-vjeçare, e cila më parë konfirmoi se thashethemet kishin filluar pasi ajo nuk kishte veshur modelin e fustanit të nusërisë së Victoria-s kur u martua me djalin e madh të 48-vjeçarit, Brooklyn, mohoi edhe një herë pretendimet.

Ajo mohoi se tensionet mes tyre ishin një “mosmarrëveshje” dhe shpjegoi se atelieja e Victoria thjesht nuk kishte pasur kohë për të bërë fustanin, pasi ajo këmbënguli: “Asnjë familje nuk është perfekte”. Nicola tha:

“Nuk është një grindje! Vazhdoj të shoh kudo fjalën, ‘marrëveshje, grindje,’ Dua të them, ndoshta ata morën diçka? Dhe tani po e etiketojnë atë si armiqësi?”

“Mendoj se gjithçka filloi, dhe këtë e kam thënë edhe më parë, sepse nuk përfundova me fustanin e nusërisë së Victoria-s, por e vërteta është se me të vërtetë doja ta vishja dhe mendova se ishte aq e bukur që mamaja e Brooklyn duhet ta bëjë atë për mua! Dhe isha shumë e emocionuar ta vishja! Dhe nuk përfundova duke e veshur”.

Ajo vazhdoi duke thënë:

“Më vjen keq kur lexoj gjëra që njerëzit thonë se nuk kisha planifikuar ta vishja kurrë. Kjo thjesht nuk është e vërtetë”.

Top Channel