Leni Klum u pa gjatë një daljeje me të dashurin e saj Aris Rachevsky në Nju Jork të shtunën.

Vajza 18-vjeçare e supermodeles gjermane Heidi Klum, 49 vjeçe, u mbajt ngrohtë me një hoodie të madh dhe xhinse të gjera Carhartt për daljen.

Bukuroshja i shtoi një nuancë look-ut casual me një çantë të zezë Chanel. Ylli i ri i mbajti flokët e saj brune të fiksuara në një topuz dhe veshi atlete të zeza Adidas. Ajo i mbrojti sytë nga dielli me një palë syze të zeza të mëdha.

Ndërkohë, i dashuri i saj, i cili është djali i Rhea Rachevsky, bashkëthemelueses së agjencisë krijuese Early Morning Riot, u përshtat me Lenin me një hoodie gri, pantallona të gjelbra dhe atlete të bardha. Kujtojmë se Leni ka folur së fundmi për familjen e saj të famshme.

“Është thjesht një fakt. Prindërit e mi janë të famshëm”, tha Leni, e cila u adoptua nga ish-burri i nënës së saj, Seal, 59 vjeç, gjatë martesës së tyre. Megjithatë, Leni këmbënguli se ajo po bën punën dhe po merr kohën për të krijuar një karrierë të vetën.

“Unë mora ndihmë për të filluar dhe e di që njerëzit do të ëndërronin të fillonin me atë që kisha”, tha Leni, e cila eci për Dolce & Gabbana në Javën e Modës në Milano në korrik me nënën e saj duke e filmuar me krenari nga publiku.

Jam shumë mirënjohëse që kam qenë në gjendje të marr atë që më është dhuruar nga nëna ime. Por unë jam duke bërë punën time.

Top Channel