Lajmi i fundit
Lajm i fundit/ Udhëhoqi sulmin në veri të Kosovës, Serbia arreston Milan Radojçiç
Lajmin e konfirmon Ministria e Brendshme serbe, Radojçiç mbahet në paraburgim
Kosova ende nuk ka kërkuar ekstradimin
Mediat serbe shkruajnë se Milan Radojçiç, është ndaluar për 48 orë i akuzuar si organizatori i sulmit terrorist në Banjskë të Zveçanit.

“Kam frikë se do luash me mua”/ Lorida ulet në prehrin e Remilit por nuk kursen provokimet: Ti ke qejf…

31/10/2022 18:37

Në këtë puntatë të Për’puthen u transmetua takimi i Remilit dhe Loridës, të cilët shprehën mendimin e tyre në lidhje me njohjen.

Pavarësisht se takimi u zhvillua në një vend të frikshëm, Remili përfitoi nga kjo situatë dhe e uli konkurrenten në prehrin e tij.

Gjatë gjithë kohës ata kërkuan të mësojnë më shumë për njëri-tjetrin, por Lorida e shprehu pasigurinë e saj vazhdimisht.

Lorida: Ti ke qejf që femrat të të sjellin kështu

Remili: Unë s’kam qejf që njerëzit të më shohin për lojë, kaq është e gjitha

Lorida: Çfarë planesh ke?

Remili: Nuk është se kam plane

Lorida: Me mua nuk ke plane të këqija, prandaj thua s’ke plane. Unë kam frikë se ti do luash me mua

Gjatë gjithë kohës Lorida tregonte frikën e saj, të cilën e shpjegoi edhe në studio.

Ajo u shpreh se e ka parë se si është sjellë Remili, ku në një moment afrohet dhe pastaj tërhiqet, për ketë arsye mendon se ai mund të luajë me të.

Top Channel