Nënë e një djali, por është single? Ingrit Gjoni zbulon detaje nga jeta e saj personale në “Më lër të flas”

29/10/2022 23:02

Ingrid Gjoni dhe Stine ishin të ftuarit e radhës në Më lër të flas në Top Channel këtë të shtunë.

Nuk kishte si të mos mungonte një pyetje nga jeta personale e këngëtares, e cila tha se asnjëherë nuk ka qenë vetëm.

Kujtojmë se Ingrid Gjoni është nënë e një djali të quajtur Parid.

Donald: Si shkon jeta personale?

Ingrid: Si kokrra e mollës.

Donald: Po këtë mollën e ha njeri apo se ha njeri?

Ingrid: Edhe hahet ndonjëherë, kur kemi kohë  ditë hën,  marte, se enjte premte shtunë kemi koncerte.

Donald: Shumë mirë.

Romeo: Duke qenë se jetën tënde personale nuk e nxjerr në portale në ça faze je tani, je s’je?

Ingrid: Unë nuk kam qenë asnjëherë vetëm.

Romeo: Po ça fati!

Kujtojmë se Ingrid Gjoni dhe Stine janë një prej këngëtarëve më të dashur të publikut shqiptar prej vitesh tashmë në treg.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel