Sportistja Debora Keçi ishte e ftuara e dytë në “S’e luan topi” në Top Channel këtë të shtunë.

Si rrallë herë ajo zbuloi një detaj të rëndësishëm nga jeta e saj private.

E pyetur nga drejtuesja e emisionit, Erjona Rusi nëse ishte në një lidhje, ajo tha po dhe se ishte shumë e lumtur.

“Jam në një lidhje, lumturisht në një lidhje”, tha ajo.

Debora është tashmë një prej konkurrenteve të Dancing With The Stars, ndërsa është komplimentuar shumë për fizikun e saj dhe bukurinë.

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel