Nicole Kidman është padyshim një grua me shumë talente. Dhe të premten, aktorja australiane, 55 vjeçe, zbërtheu aftësitë e saj muzikore, duke marrë një mikrofon për të regjistruar një duet me kolegun e saj, aktorin dhe këngëtarin Luke Evans.

Performanca mahnitëse i shtyu fansat të kërkonin që Kidman t’i jepej një çmim Grammy. Në një video virale të ngarkuar në Instagramin e yllit, Nicole dhe Luke performuan një interpretim mahnitës të Say Something. ‘Faleminderit i dashur Luke Evans që më kërkove të bëhesha pjesë e këtij dueti!’ Nicole i ka shkruar videos.

Fansat e ikonës australiane u mblodhën në seksionin e komenteve për të lavdëruar Nicole dhe për të nxitur talentin e saj muzikor. Njëri bëri thirrje që ajo të gjykohej së bashku me ligat e mëdha në industrinë e muzikës, duke thënë:

Është koha që Nicole Kidman të marrë Grammy-n e saj!

Të tjerë i sugjeruan asaj të krijonte një album me bashkëshortin e saj, Keith Urban. Një tjetër fanse komentoi:

Kjo është e shkëlqyer, të lutem bëj një album, edhe nëse është vetëm një, duhet ta ndash atë zë.

Duke folur përpara publikimit të albumit të tij më 4 nëntor, Luke, 43 vjeç, zbuloi se Nicole ishte aq mirënjohëse që i kërkoi asaj të bënte duet në këngë dhe e përshkroi aktoren si një qenie njerëzore të bukur plot mirësi, përulësi dhe ngrohtësi.

Top Channel