Artistja Rozana Radi e ftuar këtë të mërkurë në Goca dhe Gra ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj personale.

Ajo tha se ka 10 vite e lidhur me partnerin e saj, ndërsa ka treguar një prej episodeve ku ata janë grinder me njëri-tjetrin.

Një deklaratë e saj në një emision satirik, e cila vijoi me publikimin në portaklet rozë, solli reagimin e partnerit të saj.

Unë isha në një emision ku pjesë është satira dhe investigimi,  edhe thashë jam shumë e lumtur se jam ndarë me të dashurin, oopa gazetat, pas dola thash do të shkoj në plazh me të dashurin tim, Thanë u rilidh Rozana, po do ti që na futën me vërte në sherr se partneri më thotë që si e ke thënë ti. I thash shife njëherë emisionin se nuk e kam thënë. Po nuk kam kohë ta shoh se ma thanë të tjerët. Sherri u bë po pasi e bënë këta, unë nuk isha zënë. Unë jam mirë jam në një marrëdhënie disa vjeçare. Unë u bë 10 vite me të njëjtin shkëlqim, e di kur përdor një label…jam në një marrëdhënie prej 10 vitesh”, tha Rozana.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel