“Eda dhe Mateo mund të kenë fjetur bashkë”/ Remili “shpërthen” në ‘Përputhen’, konkurrentja: Edhe unë mund të mendoj se je ‘gay’

25/10/2022 18:33

Debati në “Për’puthen” duket se ka kaluar në një nivel tjetër ditën e sotme, me akuza të ndërsjellta që konkurrentët kanë bërë ndaj njëri-tjetrit. 

Remili ka akuzuar Edën dhe Mateon duke i thënë se mund të kenë fjetur bashkë, pasi pas një feste i ka parë të largohen me taxi së bashku.

Kjo gjë e ka nxehur konkurrenten, e cila i tha të bazohet në  fakte e jo të japë mendime të pa matura, duke i thënë se edhe ajo mund të mendojë për Remilin se mund të jetë gay, por nuk ka fakte që e mbështesin një gjë të tillë.

Remili: Mendoj se Eda dhe Mateo mund të kenë fjetur bashkë se shkuan në taxi bashkë pas festës.

Eda: Ca po thua, matesh me këto që thua, matu.

Remili: Është mendimi im.

Eda: Mendimi im është që je gay.

Remili: Mendoje njëherë se mund të ike pëlqimi nga Mateo.

Top Channel