Halsey përqafoi plotësisht frymën e Halloween të enjten, duke ndarë një foto të adhurueshme të djalit të saj të veshur me një kostum të frymëzuar nga vjeshta.

Këngëtarja 28-vjeçare e “Without Me” buzëqeshi para kamerës teksa mbante në krah djalin e saj 1-vjeçar, i cili ishte veshur me një kostum kungull portokalli.

Duke dashur të koordinohej me të, mamaja krenare kishte veshur kapelën portokalli, e cila dukej se ishte huazuar nga kostumi i vogëlushit.

Halsey mirëpriti djalin e saj vitin e kaluar në korrik dhe ndan Ender me regjisorin dhe aktorin turk, Alev Aydin. Sipas Us Weekly, një burim i tha botimit se çifti është i fokusuar në rritjen e djalit të tyre dhe se martesa nuk është një prioritet kyç.

Martesa nuk është fokusi i vetëm. Në fund të fundit, ajo që ka më shumë rëndësi është që foshnja të jetë e shëndetshme dhe që Halsey ka një marrëdhënie dashurie me babanë e foshnjës së saj, dhe pikërisht tani, Halsey me siguri e do dhe e adhuron Alev.

Halsey dhe Alev janë njohur me njëri-tjetrin për një kohë përpara se të dy të fillonin lidhjen. Ai po shkruante një film për yllin e popit në vitin 2018, megjithatë këngëtarja zbuloi në rrjetet e saj sociale se në vend që të bënin filmin ata ranë në dashuri.

Top Channel