Na surprizon çdo ditë e më shumë/ Kanye West ndan përqafimin e ngrohtë me të dashurën e re…

21/10/2022 16:06

Ai është parë gjatë javëve të fundit duke shijuar një romancë të re me Juliana Nalu.

Kanye West u shfaq i dashuruar teksa shijonte darkën me modelen në restorantin E Baldi në Beverly Hills, duke shfaqur një shfaqje të rrallë të dashurisë publike.

Reperi, 45 vjeç, i cili aktualisht është përfshirë në polemika për fyerjet e tij të përsëritura, ishte i mbështjellë me të dy duart rreth Juliana-s, 24 vjeçe.

Kanye dhe Juliana u panë duke mbajtur trëndafila të kuq teksa po shijonin darkën, ndërsa kjo e fundit u largua më pas duke mbajtur lulet.

West shtrëngonte fort vajzën e tij, me modelen që kishte mbështetur kokën mbi supin e tij në tavolinë. Të bashkuar nga miqtë gjatë mbrëmjes, dyshja veshi outfit-e të njëjta krejt të zeza me jelek të thjeshtë.

Kanye kishte veshur çizmet e tij të zeza, të cilat i kishte stiluar me një bluzë të zezë pa mëngë që shfaqte krahët e tij muskuloz.

Kjo nuk është hera e parë që Kanye duket shumë i dashuruar me Juliana. West, u pa duke shijuar një natë me të dashurën e tij të re Juliana Nalu në Beverly Hills të mërkurën mbrëma.

Reperi 45-vjeçar e ka shoqëruar modelen 24-vjeçare për darkë në restorantin e mrekullueshëm italian E Baldi. Ajo doli nga restoranti i nivelit të lartë me dy trëndafila të kuq të mrekullueshëm në dorë, të cilët me sa duket i ishin dhuruar nga West gjatë vaktit të tyre intim.

Top Channel