Tristan Thompson postoi në Instagram të mërkurën duke treguar për 3.7 milionë ndjekësit e tij një kornizë fotografie të pikturuar me dorë, ku shfaqet ai dhe vajza e tij me Khloe Kardashian, True.

31-vjeçari pozoi përkrah 4-vjeçares në një zonë në formë zemre të kornizës, e cila ishte e lyer me të kuqe, jeshile dhe të verdhë me shkronja që shkruanin shprehjen “True 2022”.

Korniza kishte gjithashtu një ngjitëse që shkruante “Të dua babi”. Tristan është baba i vajzës True dhe një djali nëntë javësh me Kardashian.

Ai është gjithashtu baba i djalit Prince, pesë vjeç, me ish-in Jordan Craig dhe djalin Theo, 10 muajsh, me Maralee Nichols.

Thompson ka qenë duke u stërvitur fort për t’u rikthyer në listën e një ekipi pasi luajti me Sacramento Kings sezonin e kaluar.

Ylli i sportit është një vendas në Brampton dhe konsiderohet ‘përzgjedhja më e lartë kanadeze e draftit të epokës moderne të basketbollit’, siç raportohet nga CP24.

Që kur u largua nga Cavaliers në vitin 2020, Tristan ka luajtur për Boston Celtics, Sacramento Kings, Indiana Pacers dhe Chicago Bulls. Në fillim të këtij muaji, ish-partnerja e Tristan, Khloe shpjegoi arsyet e saj për faljen e vazhdueshme të ish-partnerit të saj për tradhtinë e tij në një episod të The Kardashians.

Top Channel