Taylor Swift dukej më e lumtur se kurrë teksa u pa në një dalje të rrallë publike me të dashurin Joe Alwyn në Nju Jork të hënën.

Këngëtarja, 32 vjeçe, e cila është në lidhje me aktorin britanik Joe, 31 vjeç, që nga viti 2016, buzëqeshi teksa bisedonte me të dashurin e saj, ndërsa kishte veshur një fustan të printuar dhe geta me motive.

Artistja shfaqi stilin e saj të vjeshtës teksa e kombinonte look-un e saj me një pulovër të madhe dhe një çantë gjatë blerjes në Artifacts 20th Century. Flokët e saj ishin me shkëlqim dhe të drejtë dhe ajo kishte një gamë rrezatuese të grimit.

Ylli i “Conversations With Friends”, Joe, kishte veshur një pulovër jeshile smeraldi dhe xhinse të gjera ndërsa ecte përkrah dashurisë së tij. Dalja publike e Taylor dhe Joe vjen vetëm disa ditë para publikimit të albumit të saj të 10-të në studio, Midnights më 21 tetor, me këngën e yllit që zbuloi së fundmi, Lavender Haze, që ishte shkruar për dashurinë e saj për Joe. Duke folur në serialin e saj në TikTok, ajo tha:

“Ashtu si, marrëdhënia ime për gjashtë vjet, neve na është dashur të shmangim thashethemet e çuditshme, gjëra të tabloideve dhe ne thjesht e injorojmë atë. Kjo këngë ka të bëjë me aktin e injorimit të atyre gjërave për të mbrojtur gjërat reale”.

Në fillim të korrikut u raportua se Taylor ishte fejuar me të dashurin e saj. The Sun pohoi se këngëtarja ka mbajtur një unazë fejese pas dyerve të mbyllura dhe se çifti kanë njoftuar vetëm miqtë e tyre të ngushtë për lajmin.

Top Channel