“Big Brother VIP” padyshim që prej fillimit ju ka mbajtur të ‘gozhduar’ para ekranit të televizorit.

Një banore e cila shkaktoi jo pak bujë ishte dhe Sarah Berisha, e cila me lidhjen e saj me PM shkaktoi shumë thashetheme duke u bërë gjithashtu kryefjalë e mediave.

Së fundmi me anë të një Instastory, Sarah na ka treguar se ka bërë një ndryshim në ‘look-un’ e saj.

Mesa duket as bukuroshja nuk i ka rezistuar dot trendit të kësaj vjeshte, si shumë prej vajzave të showbizit, duke i prerë flokët me baluke e mund të themi se edhe Sarah duket shumë bukur.

 

Top Channel