Janë më shumë të dashuruar se ç’ishin para divorcit/ Sylvester Stallone dhe partnerja e tij nuk humbasin asnjë rast

15/10/2022 17:03

Pasi kaluan procedurat e divorcit, grindjet për qenin e tyre dhe Sylvester Stallone duke bërë tatuazhin e kafshës së tij shtëpiake për të mbuluar atë të gruas së tij Jennifer Flavin, duket se gjithçka është lënë pas dhe ata tani duken të lumtur, të pajtuar dhe me një jetë të gjatë përpara për t’u shijuar. 

Martesa 25-vjeçare dukej se kishte marrë fund gushtin e kaluar, kur Flavin bëri kërkesë për ndarje në Florida County.

Madje u përmend se në procedurat e divorcit, ata do të ziheshin për qenin e tyre dhe se kishte mosmarrëveshje se kush do ta merrte Dwigth, rottweiler-in e familjes.

Por më shumë se një muaj e gjysmë pasi doli informacioni për divorcin, duket se gjithçka u harrua dhe tashmë ata duken si një çift i lumtur, të pajtuar dhe krenarë, që ecin krah për krah dhe të dy me unazat e martesës.

Ndarja ishte momentale dhe tani ata duken më të bashkuar se kurrë. Gjithçka është një mister i asaj që ndodhi mes tyre, pasi mosmarrëveshjet dhe problemet dukej se ishin serioze, por më 24 shtator ata konfirmuan pajtimin e tyre dhe se ishin shumë të lumtur, pasi zgjidhën mosmarrëveshjet.

Ata janë parë shumë të lumtur duke dalë nga një restorant në Los Angeles, falënderues që i kanë dhënë një mundësi të re lidhjes së tyre.

Sylvester Stallone's 5 Kids: Everything to Know

Stallone, 76 vjeç, dhe modelja, 54 vjeç, anuluan divorcin dhe shfaqën dashurinë e tyre. Në lidhjen e tyre 25-vjeçare ata janë bekuar me tre vajza: Sophia, 26, Sistine, 24 dhe Scarlet, 20.

Edhe pse gjërat dukeshin shumë të ndërlikuara, edhe aktori kishte modifikuar tatuazhet e gruas së tij për të lënë gjithçka në të kaluarën, Stallone i drejtohej gjithmonë me respekt nënës së vajzave të tij dhe, gjithë atë dashuri që premtoi, do të mund ta jetojë me të pas pajtimit të tyre.

Top Channel