Si një familje e vërtetë, Kourtney Kardashian dhe Travis Barker shijojnë darkën speciale së bashku me vogëlushen Penelope

14/10/2022 20:30

Kourtney Kardashian u përqafua me bashkëshortin e saj Travis Barker në hapjen madhështore të së enjtes mbrëma për vendndodhjen e re Calabasas të restorantit vegan Crossroads Kitchen.

Travis, 46 vjeç, është një investitor në origjinalin Crossroads Kitchen në Melrose Avenue në Los Angeles, dhe tani sipërmarrja është zgjeruar në Calabasas.

Atyre iu bashkua vajza e Kourtney, Penelope, 10 vjeç, në vendndodhjen e re, e cila është në një qendër luksoze të quajtur The Commons në pronësi të miliarderit kandidat për kryebashkiak të Los Angeles, Rick Caruso. Kourtney mund të shihej duke u kapur pas burrit të saj teksa ishin ulur në një tavolinë në restorantin e sapohapur.

Me flokët e saj në një stil elegant që të kujton vitet 1990, Kourtney shfaqi dekoltenë e saj me një bluzë të zezë transparente për daljen e saj të fundit. Ajo ndan Penelope dhe djemtë e saj Mason, 12 vjeç, dhe Reign, shtatë vjeç, me ish të fejuarin e saj Scott Disick.

Ndërkohë, Travis ndezi “Insta Stories” për të postuar disa foto të shijeve të kuzhinës ku ai dhe Kourtney u vendosën, duke përfshirë një tas me makarona që dukeshin të shijshme. Travis, i cili fitoi famë si bateristi i Blink-182, u shoqërua atë mbrëmje me ‘princeshën e pop-punk-ut’ Avril Lavigne, e cila nënshkroi kontratën me labelin e tij DTA Records vitin e kaluar.

Top Channel