Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Neada Muçaj, një nga moderatoret e programit “Wake Up”.

Përmes një video nga arkivat e Top Channel, ajo kujtoi sesi vite më parë kishte imituar në emisionin “Top Show” Alban Dudushin dhe disa personazhe të “Portokalli”.

E pyetur nga Bieta, Neada tregoi se që e vogël e kishte ëndërr televizionin dhe gjithë kohës në shtëpi improvizonte sikur ishte në një studio televizive.

Madje në bisedë e sipër, Neada imitoi live Sali Berishën, një moment që u prit me të qeshura nga Bieta dhe publiku.

Top Channel