U puth dy minuta me Laurën por në takim zgjodhi Anxhelën, Arbri: E ndjeva puthjen 100%, shpresoj të dal i përputhur me të

12/10/2022 18:41

Konkurrentët e Për’puthen duket se i kanë të paqarta synimet e tyre në lidhje me pëlqimet ndaj njëri-tjetrit. Kanë kaluar vetëm pak ditë nga puthja, e cila mori vëmendjen e një audience të gjerë, por megjithatë protagonistët duket se nuk po i japin rëndësinë e duhur.

Ishte Arbri i cili me zgjedhjen e tij i habiti të gjithë të pranishmit ditën e sotme, i cili zgjodhi në takim Anxhelën, teksa të gjithë prisnin të zgjidhte Laurën.

Megjithatë takimi i tyre katër minutësh nuk shkoi siç duhet, pasi Laura ndërhyri duke iu bashkuar takimit të tyre e duke ngjallur shumë debate në skenë.

Arbër: Të zgjodha sepse kisha kuriozitet të njihja.

Anxhela: Hyrja mu duk shumë interesante, putha me Laurën më tronditi por ne momentin që më pëlqen dikush për mua nuk është problem një puthje. Sa do të penalizojë ty në lidhje me vajzat e tjera puthja me Laurën?

Arbër: Unë jam shumë i tërhequr nga Laura, ajo më tërheq më shumë nga të gjitha. Shtresoj të dal 100% i përputhur me Laurën por edhe ty kam kuriozitet të të njoh.

Anxhela: Përderisa më thua jam 90% me Laurën, pyes veten se çfarë dua unë këtu? Veten time me ty e shoh në një takim se një një tip që më intereson. Ti a nden përgjegjësi në lidhje me atë që ndodhi me Laurën?

Arbër: Në atë situatë isha unë 100% dhe ndjej përgjegjësi pasi mori përmasa të mëdha.

Top Channel