Kylie Jenner ka ekspozuar për 371 milionë ndjekësit e saj në Instagram ndërsa ka zbuluar veshjen e saj të ditës.

Teksa u ul përpara një pasqyre në shtëpinë e saj në Hidden Hills, manjatja e grimit mahniti me një fustan të ngushtë të stiluar me çizme të zeza me majë katrore.

Jenner i futi gjërat e saj në një çantë të madhe prej lëkure të zezë, të zbukuruar me thumba dhe kopsa argjendi. Fustani pa mëngë i Jenner u ngjit pas trupit të saj. Themeluesja e Kylie Cosmetics ka zgjedhur një rimel të zi, i kombinuar me një skuqje dramatike rozë të nxehtë dhe buzë mat.

Jenner postoi detajet e veshjes së saj në Instagram Story në formën e një fotoje nga afër, si dhe një klipi të stilit bumerang. Vetëm disa orë më parë, nëna e dy fëmijëve tregoi figurën e saj tepër të tonifikuar me një kostum ndërsa ngacmonte koleksionin më të fundit të markës së saj të kozmetikës me temë superheronjsh.

Kujtojmë se Kylie Jenner ka kaluar një kohë shumë më të qetë dhe private në shtëpi. 25-vjeçarja postoi në Instagram për të ndarë foto intime nga kthimi i saj në Calabasas.

Top Channel