“Është kujdesur për mua gjithë natën…”, Enca poston foto në krahët e një mashkulli muskuloz!

12/10/2022 18:54

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku.

Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Enca njihet për deklaratat e fuqishme dhe postimet e saj që gjithmonë bëjnë shumë bujë. Së fundmi Enca ka postuar disa foto nga ditëlindja e saj vitin e kaluar, ku shihet në krahët e një mashkulli muskuloz. Ama këtë herë Enca nuk ka dashur të lërë vend për aludime dhe ka shkruar krahas fotos se djaloshi misterioz është ‘bodyguard-i’ i saj dhe se për shkak se atëherë Enca e ka pasur këmbën e thyer, ai e ka mbajtur atë në krahë dhe është kujdesur për të gjatë gjithë natës së festës.

Me gjithë modestin, unë gjithmonë kam qenë mbretëresha e festave të ditëlindjes

Mbrapa në kohë, kur unë kam pasur një këmbë të thyer, kështu që kisha një bodyguard të kujdesej për mua gjithë natën.

Së fundmi bukuroshja ka ‘trazuar rrjetin’ me videon e fundit që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18.

Por, jo vetëm me të tilla foto e video pasi Enca ka trazuar gjithashtu ujërat me postimet më të fundit në Instastory. Artistja jo vetëm që ka bërë një deklaratë shumë të fuqishme, por dhe ka akuzuar rëndë disa nga çunat e showbiz-it duke u shpehur se janë homoseksual dhe se paguajnë modele për të fshehur seksulitetin e tyre.

Top Channel