Meqë jemi në muajin tetor kemi një paralajmërim për shenjat e zodiakut, kini kujdes nga këto data

09/10/2022 15:18

Jemi në ditët e para të muajit tetor dhe tashmë po ndjejmë stresin e asaj që do të na sjellë ky muaj.

Ndoshta kjo nuk ishte mënyra më e mira për t’ia nisur, por për disa prej nesh do të jetë më e vështirë se për të tjerë, pasi opozita e Hënës duket e madhe dhe premton një ndjenjë të përgjithshme armiqësie dhe agresioni. Lexoni në këtë artikull se cilat data janë të favorshme dhe cilat nuk janë sipas shenjës suaj së zodiakut:

12 tetor
Mashtrimet dhe iluzionet, peisazh i paqartë dhe jo i qartë i gjërave, xhelozi dhe fanatizëm, shfaqje e tepruar e emocioneve. Kryesisht preken Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit e dekadës së tretë.

20 tetor
Pasionet dhe dashuritë fatale, ndarjet, zhgënjimet e dashurisë dhe pastrimi. Kryesisht preken Dashi, Gaforrja, Peshorja dhe Bricjapi që kanë lindur në dekadën e tretë.

27 tetor
Tensione dhe konflikte, keqkomunikim dhe prirje për hakmarrje, mendime dhe komente negative, dyshime dhe mosbesim. Të prekur janë Dashi, Gaforrja, Peshorja dhe Bricjapi i javës së 3-të.

Ndërkaq, a jeni ndjerë ndonjëherë sikur disa ditë të javës janë thjesht më të mira se të tjerat? Nëse përgjigja është po, astrologjia mund të ketë një shpjegim se pse ndiheni kështu. Horoskopi mund t’ju tregojë se cila ditë është më me fat për ju. Zbulojeni duke klikuar në këtë link.

Top Channel