Pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo e “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj u kthye më fuqishëm se kurrë në muzikë.

Ajo publikoi “Mos u kthe” dhe ‘Ani‘, dy këngë që u pritën mjaft mirë nga publiku që nga çastet e para të publikimit dhe që numërojnë miliona klikime.

Para pak ditësh Semi ka festuar ditëlindjen, por duket se festat e ditëlindjes  nuk kanë mbaruar akoma. Me anë të postimeve në Instastory bukuroshja na tregon se ende po e feston ditën e saj të lindjes me shoqëritë e saj dhe kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e djeshme, ku dhe ka ndarë një foto me ne dhe nën shoqërinë e Bora Zemanit.

Top Channel