Khloé Kardashian ka treguar pse vazhdon të falë ish-in e saj tradhtar Tristan Thompson.

38-vjeçarja detajoi lëndimin e saj kur mbante inat për lojtarin 31-vjeçar të NBA-së, me të cilin ndan dy fëmijë. Ata kanë një vajzë katërvjeçare True Thompson dhe një foshnjë të lindur nga një surrogate.

Në atë që supozohej të ishte një kohë e lumtur për çiftin, pak para shpalljes publike të foshnjës së tyre, u zbulua se Tristan tashmë kishte një fëmijë me një grua tjetër. Sipas Top Albania Radio doli në dhjetor të vitit të kaluar se Tristan e kishte tradhtuar Khloé me instruktoren e fitnesit Maralee Nichols, e cila mbeti shtatzënë me fëmijën e tij.

Tani, në episodin e fundit të Hulu The Kardashians, Khloé ka shpjeguar pse, pavarësisht gjithçkaje me Tristan, përfshirë një tjetër skandal mashtrimi, ajo ende e fal atë. “Kjo është ndoshta, ndoshta praktikë?” i thotë ajo një producenti në një klip rrëfimtar.

“Ish-burri im [Lamar Odom], kur ishim të martuar, padyshim që kishte një problem shumë publik me drogën dhe u gjet në një bordello, dhe kishte shumë gjëra që ndoshta nuk janë të falshme, dhe unë jam ende në gjendje ta fal atë dhe të vazhdoj dhe të dëshiroj më të mirën për të”.

Khloé dhe Lamar ishin të martuar nga 2009 deri në 2016, ata u takuan në një festë në gusht 2009 dhe brenda vetëm një muaji, u martuan në shtator të vitit 2009.

Top Channel