Një foto e sportistes së vaterpolit në Chania është bërë virale në rrjet, pasi vendosi të merrte beben e saj të porsalindur dhe të kujdesej për të në momentet e pushimit të ndeshjes.

Notarja është fotografuar në stol duke ushqyer beben e saj disa muajshe pak para se të zhytej në ujë, për ndeshjen miqësore me NO Rethymnon.

Sjellja e notares është bërë virale, ku të shumta kanë qenë komentet për veprimin e papritur që ajo bëri.

Vetëm në pak minuta që ajo duhej të pushonte preferoi të merrtë foshnjën e saj në krah dhe ta ushqente.

Top Channel