Messi dhuron një “perlë” ndaj Nices, portieri as lëviz nga vendi

01/10/2022 21:57

Lionel Messi realizon një gol plot klas përballë Nices në “Parc des Princes”, në javën e nëntë të Ligue 1.

“Ylli” argjentinas fitoi një goditje të lirë të cilën e ekzekutoi me mjeshtëri, duke zhbllokuar rezultatin.

Edhe pse kishte marrë dy ditë pushim pas impenjimit me përfaqësuesen, shtatë herë fituesi i “Topit të Artë” u aktivizua titullar dhe tregoi se po kalon një formë të shkëlqyer.

Top Channel