Emily Ratajkowski udhëhoqi yjet që morën pjesë në shfaqjen Loewe të Javës së Modës në Paris këtë të premte.

Modelja 31-vjeçare, tregoi sensin e saj të stilit në një veshje xhins që e shfaqte të mrekullueshme.

Veshja e lehtë e Emily-t përmbante një këmishë të madhe, të cilën ajo e bashkoi me xhinse të gjera që kishin pjesë shtesë materiale të ngjitura në pjesën e pasme të tyre në një kthesë të çuditshme.

Bukuroshja mbante flokët e saj të gjata brune në një stil të drejtë dhe zgjodhi grimin natyral për të treguar tiparet e bukura teksa pozonte para kamerave.

Top Channel