Një person ka rrezikuar jetën pasi përfundoi në lumin Drin.

Ai ka qenë duke ecur me biçikletë kur ka rrëshqitur dhe ka rënë në lumë. Personi, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka marrë dëmtime të shumta në trup pasi është përplasur me një bordurë dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Policia dhe zjarrfikësja, ndihmuar nga banorët e zonën, pas disa minutash përpjekje, arritën të nxjerrin të plagosurin, që u transportua drejt spitalit.

Top Channel