Për’puthen/ Ilda bën deklaratën e fortë, konkurrenti ishte kandidat por jo më: Të shoh si shok

26/09/2022 18:43

Takimi i Petros dhe Ildës solli shumë diskutime dhe deklarata të forta në studion e “Për’puthen”.

Në fillimet Ilda ka shprehur pëlqim për tre nga konkurrentët, por gjatë takimit tha se nuk ka asnjë emër në mendje.

E gjithë kjo deklaratë solli shumë diskutime, ku më i prekuri dukej Jero.

Ai së bashku me Ildën kanë zhvilluar takim, që me sa dukej ka ndikuar edhe në deklaratat që konkurrentja dha këtë puntatë.

“Pas takimit që kishim bashkë të shoh vetëm si shok. Si partner sjam e interesuar, mund të vazhdosh me vajzat e tjera.Të shoh si shok”, iu drejtua konkurrentja Jeros.

Top Channel