Khloe Kardashian u fotografua duke u shoqëruar me Michele Morrone gjatë Javës së Modës në Milano këtë fundjavë. Ylli, 38 vjeç, u pa duke u afruar me aktorin 31-vjeçar italian, në një foto që u bë virale në rrjetet sociale. 

Në imazh, ylli i “365 Days”, Michele shihet i veshur me një këmishë mëndafshi me nuancë bakri, të cilën e veshi të hapur në jakë dhe një palë pantallona të zeza teksa i afrohej Khloe. Khloe dukej magjepsëse me një kostum të zi dhe një palë pantallona me diamante dhe bluzë korseje të ngjashme ndërsa përgatitej të shkonte në shfaqjen e Dolce & Gabbana SS23 të shtunën.

Ajo mund të shihej duke u mbështetur te Michele dhe duke qëndruar me krahun e saj rreth tij, ndërsa mbante një palë syze dielli të errëta në foto. Dyshja më vonë u panë duke biseduar dhe duke e prekur me dashuri njëri-tjetrin teksa po shijonin festën në qytetin italian.

Michele mund të shihej duke mbështetur dorën në shpinën e Khloe-s, ndërsa ai i fliste në veshin e saj mbi muzikën e lartë, ndërsa Khloe i preku krahun ndërsa ajo fliste. Fansat e Khloe komentuan shpejt në rrjetet sociale pasi panë foton origjinale të Michele, me shumë të kënaqur me atë që panë.

Top Channel