Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani u bë imazh kryesor i të dy emrave të rëndësishëm të industrisë në javën e modës në New York: “MuaMua” dhe prestigjozes “Besfxxxk” (Bisfak).

“MuaMua” firma që ka veshur yje si Avril Lavigne, Jennifer Lopez dhe Madonna bashkëpunoi me Ilirjanin për hapjen e sfilatës.

Fustani me të cilin u hap sfilata e stilistit Jae hyuk u pagëzua me emrin “Ilirjani”.

Pjesëmarrja në “Spring Studios” u vlerësua nga kritika dhe revistat “Vogue” e “Metropolitan”.

Ilirjanit iu dha ftesa e pjesëmarrjes në javën e modës në Seul të Koresë së jugut dhe New York në muajt shkurt dhe mars të vitit që vjen, si imazhi kryesor i 6 firmave.

Top Channel