E veshur me fustan të bardhë dhe më e lumtur se kurrë/ Armina Mevlani zbulon momente nga dasma e saj me Shkëlzen Berishën (Foto)

25/09/2022 22:28

Këtë të diel Armina Mevlani kurorëzoi me martesë dashurinë e saj 9-vjeçare me Shkëlzen Berishën.

Moderatorja ka pozuar krah partnerit të saj e veshur vellon e bardhë me të cilën dukej magjepsëse.

Me kalimin e orëve kanë qenë miqtë e çiftit ata të cilët kanë zbuluar më shumë detaje nga dasma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Së fundmi në një story të postuar në Instagram nga Armina Mevlani shihet çifti duke kërcyer krah njëri-tjetrit, më romantikë se kurrë.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel