Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të luajë me modën. Bukuroshja Bella Hadid, modelja më e komentuar dhe e pëlqyer e brezit të saj, kurrë nuk na zhgënjen me zgjedhjet që bën në veshje.

Megjithatë, Bella Hadid zgjodhi një look casual teksa doli për një shëtitje të premten gjatë Javës së Modës në Milano.

Supermodelja, 25 vjeçe, dëshmoi se përqafoi stilin e vjeshtës në një look ngjyrë bezhë dhe ushtarake. Bukuroshja brune i bashkoi veshjet me një fund që u vendos mbi një palë çizme lëkure të zeza deri tek gjuri. Ajo e kompletoi look-un me një çantë dore me lule të kuqe flakë dhe nuanca të lyera kafe.

Bella më vonë u bashkua në qytetin italian nga i dashuri i saj Marc Kalman për një shëtitje. Në fillim të këtij viti, bukuroshja foli për marrëdhënien e saj me Marc, teksa vlerësoi etikën e tij të punës, duke shtuar se ata ishin afruar shumë për shkak të romancës së tyre.

Jam vërtet krenare për Marc, i cili është si lepurushi im mbështetës emocional dhe është jashtëzakonisht i talentuar në gjithçka që bën.

Top Albania Radio shkruan se dyshja fillimisht ndezën thashethemet për një romancë në verën e vitit 2020, por nuk i konfirmuan thashethemet derisa u zyrtarizuan në Instagram në korrik të vitit 2021.

Top Channel